זהר עמיהוד

זהר עמיהוד

מרצה לקידום אתרים בגוגל, מוסמך פרסום בגוגל, רס"ן (מיל), נווט קרב על מטוס פנטום, תואר שני באוניברסיטת תל אביב

על עצמי

שמי זהר עמיהוד, מחברם של 85 ספרי מחשבים ביניהם ספרי תכנות וספרים למפתחי אתרים באינטרנט. רס"ן (מיל), נווט קרב על מטוס פנטום, תואר שני באוניברסיטת תל אביב.

זהר (עם ניסיון של למעלה מ- 11 שנה בשיווק דיגיטלי) מייעץ לחברות בנושא שיווק וקידום אתרים באינטרנט המעוניינות להטמיע את קידום האתרים בתוך הארגון וליישם את העבודה בעצמם וגם נותן שירותי קידום בארץ ובחו"ל לשיפור מיקומם/דירוגם בתוצאות של מנועי החיפוש.

מרצה על מבצעי חיל האוויר בליווי מצגת, סרטי וידאו ו- הומור. לא בכל המבצעים ולא בכל הפעולות לקחתי חלק ולא בכולן הייתי שותף, אבל אני יודע מה היה שם, מכיר את הטייסים שלקחו חלק בפעילות, את חלקם באופן אישי, חלקם היו מפקדים שלי בטייסת או במטה, ויכול לתת נקודת מבט ייחודית על איך זה מרגיש מתא הטייס.

זהר עמיהוד מרצה בנושאי שיווק בדיגיטל במוסדות אקדמאים: המכללה למינהל המסלול האקדמי, האוניברסיטה הפתוחה והמכללה האקדמאית קרית אונו וגם ב: האקדמיה של פבל לקידום אתרים, מכון הייצוא ועוד

תחומי ההתמחויות של זהר עמיהוד

מרצה לפרסום בגוגל


מרצה לפרסום בפייסבוק
מרצה לקידום אתרים אורגני

ההרצאות של זהר עמיהוד

הרצאות בנושא חיל האוויר


איך הגעתי לתחום?

בשנות התשעים, בראשית דרכה של האינטרנט בישראל, התחלתי לכתוב ספרי מחשבים על גלישה באינטרנט. "אוטוסטרדת המידע" קראו לזה, למרות שזה היה רחוק מאוד מלהיקרא אוטוסטרדה: מהירות הגלישה היתה 4800bps, המודם צרצר ולאתרים באינטרנט לקח הרבה זמן להיטען. לאחר שכתבתי ספר על Internet Explorer 3.0 ששלט ועל Netscape החלטתי שזה הזמן להקים אתר אינטרנט להוצאת הספרים בה עבדתי שעלה 1,000 דולר ומה קיבלנו? 4 דפים: דף הבית, אודות, צור קשר, ספרים שילמנו עבור בניית האתר ובמקביל התחלתי ללמוד ואחר כך לכתוב ספרים על HTML למפתחי אתרים ואחר כך לילדים. כן, כן, HTML לילדים. את הספר הזה תרגמתי לאנגלית והתחלתי לשווק בארה"ב, ואז התברר לי שהפרסום עבר ל... אינטרנט - שנת 2005 להזכירכם! רציתי ללמוד איך לשווק באינטרנט. חיפשתי מומחים בתחום בארץ והלכתי אליהם לקורס. אני רוצה להזכירכם שבשנת 2005 לא היה פייסבוק, לא היה וורדפרס, לא היו הרבה דברים. היה גוגל ו-פורומים. כששמעתי את אותם מומחים בשיווק דיגיטלי הבנתי שהם יודעים לשווק אבל אין להם מושג בטכנולוגיה הנקראת HTML, הם דברו על קידום אתרים אבל היה חסר להם בסיס טכנולוגי. מכיון שאני יודע HTML (בכל אופן, כתבתי מספר ספרים בנושא) ויודע שיווק (תואר שני באוניברסיטת תל אביב) החלטתי לשלב בין השניים ולפתוח בקריירה של "שיווק דיגיטלי".

המוטו שלי

מצליח מי שפועל ועושה

עצה לסטודנטים מאת זהר עמיהוד

גלו סקרנות ותשאלו שאלות, כי מי ששואל, לומד